Poradniki

Jak zacząć realizować pasje

Obecnie posiadanie pasji to obowiązek, bo to jest modne, bo tak powinno być. Doskonale zdaję sobie sprawę, że odnalezienie pasji może być czasem trudne. Często „odurzeni” nowymi pasjami znanych osób stwierdzamy, że to właśnie to. Czasami odszukanie pasji może trwać dłużej, ale jak w końcu uda nam się to co zrobić, aby zacząć ją realizować.

Pasja jak ją realizować

Ja byłam w tej komfortowej sytuacji, że zawsze wiedziałam, że chcę podróżować. Robiłam wszystko, aby to zrealizować. Na moje pierwsze wakacje za granicą poleciałam do Grecji. Byłam strasznie podekscytowana i bardzo szczęśliwa. Wtedy jeszcze jako narzeczona swojego obecnego męża. Już wtedy wiedziałam, że znalazłam idealnego kompana do podróży.

Jeśli potrafisz coś wymarzyć, potrafisz też tego dokonać

Chcesz wiedzieć co trzeba zrobić, żeby zacząć realizować swoje pasje? Trzeba… ZACZĄĆ je realizować. Tylko i aż tyle. Kochasz pisać? To pisz! Kochasz malować? Maluj! Chcesz śpiewać? Śpiewaj! I nie czekaj, aż ktoś zapuka do Twoich drzwi. Ja zaczęłam podróżować i robię to tylko wtedy kiedy jest to możliwe. Jestem szczęśliwa i czuje się spełniona. Najważniejsze w tym wszystkim to mieć kogoś kto podziela Twoją pasje, poglądy i Cię wspiera.

My, gdy wracamy z jakieś podróży jesteśmy tak nakręceni, że planujemy kolejną. Samo planowanie sprawia nam mega frajdę. Ostatnio zastanawialiśmy się ile czasu spędzamy w podróży. Wychodzi na to, że w 2019 roku w podróży spędziliśmy 49 dni. Gdyby nie obecna sytuacja (COVID) to zapewne byśmy mieli zaplanowaną już kolejna podróż.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *