Poradniki

Prezenty dla podróżnika

To ostatni czas na zakup prezentów i jeśli nadal ich nie macie, a wśród Waszych bliskich jest osoba, która lubi podróżować lub jej marzeniem jest podróżowanie to przedstawię kilka propozycji. Wszystkie wymienione prezenty albo mamy i jesteśmy zadowoleni, albo bardzo chcielibyśmy mieć.

  1. Mapa zdrapka

To dla mnie hit najlepszy. Odkrywanie mapy jest niezwykle ekscytujące. Każdy kto lubi podróżować powinien obowiązkowo taką mapę posiadać, więc zapewne jest to idealny prezent.

2. Książka podróżnicza lub przewodnik

Jest idealna dla osób, które lubią zagłębiać tajniki podróżnicze. Jeśli chodzi o przewodnik to my bez niego się nie ruszamy. Jeśli wiecie, gdzie dana osoba będzie się wybierała to zapewne będzie idealny prezent

3. Organizator kabli

Coraz więcej elektroniki zabieramy ze sobą na wyjazdy. Warto więc poszukać praktycznego i eleganckiego sposobu na ich przechowywanie. Dla mnie to zbawienie.

4. Opaska na oczy

Dla mnie to gadżet niezbędny. Jeśli lecimy na krótkie dystanse zawsze go mam ze sobą. W przypadku tras międzykontynentalnych to z reguły dostajemy je w samolocie, ale jeśli ktoś woli mieć swoją to jest idealny gadżet.

5. Zestaw kosmetyków podróżnych

Taki zestaw zawsze się przyda w podróży – ja osobiście bez takie zestawu nie ruszam się z domu. W podręcznym bagażu jest idealny, a jeśli ktoś podróżuje z dziećmi to obowiązek jest go posiadać, więc prezent zapewne będzie trafiony.

6. Biżuteria z motywami podróżniczymi

To jest prezent, który zawsze ucieszy osobę obdarowywaną. Dodatkowo biżuteria jest zawsze wyjątkowo i nie znam nikogo kto byłby zawiedziony dostając dedykowana biżuterię.

7. Zabawki podróżnicze

Jeśli wiecie, że rodzice dzieci są świrami na punkcie podróży, a tak jest w naszym przypadku to takie prezent nie tylko ucieszy dziecko, ale także rodziców. Zabawki podróżnicze to nie lada wyzwanie, więc zapewne zostanie doceniony.

8. Pamiętnik / zeszyt wspomnień

Gdzie zapisać wrażenia z wycieczki szkolnej? Oczywiście w pamiętniku. Idealnie się sprawdzi, aby takie wspomnienia zapisywać także w życiu dorosłym. Dla mnie to był idealny prezent. Posiadam już go kilka lat i idealna pamiątka.

9. Walizka

To nieodzowny kompan podróży i zawsze się przyda. Czy dla dziecka czy dla dorosłego zapewne nie zostanie wrzucone w kąt.

10. Powerbank

Biorąc pod uwagę liczbę urządzeń, jakie ze sobą nosimy, wydaje się, że powerbank to już chyba element niezbędny w dzisiejszych czasach. Na rynku jest bardzo duży wybór, głównym kryterium jest jego pojemność.

11. Mapa podróżnika

To jest chyba hit ostatnich lat – mapa dla podróżnika, aby mógł zaznaczyć miejsca, które już odwiedził lub które ma dopiero w planach. Dostępne są wersje mapy z Polską, z Europą lub dla zbywców polskich gór.

12. Planer

Tym, którzy sami planują własne wyjazdy, z pewnością przyda się dedykowany planer z harmonogramem zadań, listą rzeczy do spakowania i z zestawieniem finansów.

13. Kubek

Personalizowany kubek podróżnika z motywem, który nawiązuje do podróży zapewne będzie miłym prezentem.

14. Album na zdjęcia

Nie ma chyba osoby, która nie lubi oglądać zdjęć. Więc to będzie trafiony prezent.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *