Bułgaria

Słoneczny Brzeg w Bułgarii

Zdecydowanie ta część Bułgarii bardziej mi się podoba. Byliśmy w małej, uroczej miejscowości Primorsko. Nie było tak tłoczno jak w Złotych Piaskach.

Primorsko

Primorsko, czyli kurort położony w pobliżu rezerwatu przyrody rzeki Ropotamo wpadającej do Morza Czarnego właśnie tam. Primorsko znajduje się także blisko niskich gór Strandzha, a cały teren niegdyś zajmowała cywilizacja Tracji, zatem można natknąć się na archeologiczne stanowiska, co stanowi dodatkową atrakcję.

Plaża

Plaża w Primorsku jest bardzo ładna, a piasek przyjemny. Tutaj nie ma tylu płatnych stref z leżakami. My za każdym razem korzystaliśmy z leżaków, które należały do Beach Baru, kupowaliśmy jakieś przekąski, coś do picia oraz dla dzieci i mogliśmy korzystać z nich tak długo jak chcieliśmy. Uważamy, że to fajna opcja, bo każdy jest zadowolony.

Opinia

W Primorsku, można spokojnie i błogo spędzić czas. My mieliśmy hotel super usytuowany, bo nad samym morzem, ale nie przy głównej plaży i dlatego moje wrażenia są zdecydowanie lepsze niż ze Złotych Piasków. W centrum wiadomo, jest dość spoty tłum, dużo gadżetów, gdzie rodzice dostają szału, a dziecko chce wszystko mieć. My spędzaliśmy czas spacerując promenadą, która jest rewelacyjna, bo bez stoisk i nad samym morzem. Zdecydowanie polecam tą część Bułgarii na rodzinne wakacje.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *