Lifestyle

Yoga – czas dla siebie

Od jakiego czasu poszukuje „drogi”, która powinnam podążać umysłem i ciałem. Próbuje różnych rzeczy. Czasami jest łatwiej, a czasami trudniej, ale szukam i się nie poddaje.

Czas, który poświęcam tylko dla siebie to m.in. czas podczas yogi. Uwielbiam ją, bardzo się relaksuje i pomaga mi. Moje ciało i umysł współpracuje ze mną. Lubię ten czas i tą monotonie, zdecydowanie się wyciszam, a o to właśnie chodzi, aby poczuć balans między natłokiem myśli i obowiązku, a relaksem.

Rok 2021 to czas zdecydowanie pracy nad sobą, uważam, że już dużo osiągnęłam, ale dużo pracy jeszcze mnie czeka. Yoga to ta chwila, która zdecydowanie jest na TAK w dążeniu do spokoju i czerpania co najlepsze z życia.

Akceptacja to najlepsze co może nas spotkać. Ja siebie akceptuje, chociaż idealna nie jestem – ale właśnie o to w tym chodzi. Zaakceptowałam coś co nie jest idealne – wtedy jestem w stanie osiągnąć spokój i brak chęci pogoni za czym idealnym. Chociaż nie będę ukrywać często są jeszcze upadki w dążeniu do spokoju i balansu – więc jeszcze długa droga mnie czeka, ale nie poddaje się, bo widzę efekty.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *