Polska,  Relacje z podróży

Malinowy Dwór w Świerardowie

Obiekt Malinowy Dwór położony jest nieco na uboczu Świerardowa, ale dla mnie to plus. Nie lubię hałasu i tłoku – więc wybór dla mnie był oczywisty.

Hotel należy do sieci Malinowe Hotele. Jest to kamellany czterogwiazdkowy hotel, który spełnił nasze wszystkie oczekiwania. Zdecydowanie jest to centrum, gdzie można się zrelaksować, pójść na masaż po jeździe na nartach.

Po kolacji codziennie chodziliśmy na sunę solną. Super sprawa w szczególności dla osób, które często borykają się z przeziębieniami oraz dla osób dla, który sauna parowa jest za gorąca. Ja właśnie do takich osób należę. Oczywiście hotel posiada wszystkie możliwe sauny jakie istnieją.

Niewątpliwym atutem hotelu jest jacuzzi na zewnątrz. Mogłam tam siedzieć bardzo długo i nie nudziło mi się i odziwo dzieciom także.

Jednym z moich ulubionym miejscem był pokój ciszy, który z znajdował się obok basenu z widokiem na jacuzzi i panoramę gór. Wieczorem leciała tam wyciszająca muzyka z aromaterapią. Coś wspaniałego.

Hotel oferuje także dojazd bezpłatny dojazd ski busem do gondoli. Jest to super opcja dla osób, które nie koniecznie chcą jeździć gdzieś własnym samochodem. Osobiście właśnie korzystałam z opcji hotelowej.

Polecam każdemu kto po szaleństwach na stoku lubi się zrelaksować i wyciszyć. Hotel zaspokoił moje oczekiwania i myślę, że jeszcze kiedyś tam wrócę.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *