Polska,  Relacje z podróży

Świerardów Zdrój – Stóg Izerski

Niewątpliwym atutem Świerardowa jest to, że z okolic Poznania jest tu blisko. Około 3h jazdy autem i znajdujemy się w górach. Dodatkowo dla mnie osobiście wielkim, ale zaznaczam, że mega atutem jest to, że mimo wszystko nie jest to bardzo popularny kierunek dla osób chcący spędzić czas w górach.

Jeśli ktoś szuka spokoju, ciszy, a jednocześnie mieć dostęp do zimowych atrakcji to jestem pewna, że będzie zadowolony. Nie jestem fanem zimna i śniegu, ale nie ukrywam, że moje serce boje coraz bardziej na myśl gór zimą. Zdecydowanie jest to początek pięknej miłości do gór.

Oczywiście będąc w górach po wielu latach ( nawet nie pamiętam kiedy ostatnio byłam zimą w górach) musiałam spróbować jazdy na nartach. Była to moja pierwsza styczność z tym sportem i przepadłam. Mega mi się to podoba – fakt mistrzynią w jeździe to ja nie jestem, ale czuje, że to jest sport który sprawia mi mega frajdy. Chyba właśnie dlatego moja miłość do gór jest coraz większa. Jestem pewna, że to początek moje pięknej przygody z nartami.

Naukę jazdy na nartach ćwiczyliśmy pod okiem instruktorów od”Anna Ski”. Ogólnie nie mam zarzutów – trochę tłoczno na stoku, ale da się przeżyć. Następnego dnia znaleźliśmy małą szkółkę jazdy niedaleko, gdzie stok był tylko dla nas. Przy zakupie nauki jazdy stok był dla nas. Nie muszę wspominać jaki to dla mnie luksus. No mega polecam taką opcję jak będziecie mieli taką możliwość.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *