Polska

Zauroladnia spacer wsród dinozaurów

Zauroladnia to park rozrywki, który znajduje się między Gnieznem, a Biskupinem. Idealny park dla, gdzie dzieci mogą szaleć cały dzień a rodzice im w tym wspierać. Oczywiście dla rodziców też są miejsca, gdzie mogą chwilę odpocząć.

Dinozaury

Dinozaury pasące się na łące to widok w obecnych czasach jest do zobaczenia wyłącznie w bajkach, bo te wyginęły miliony lat temu. Ale czy na pewno? Okazuje się, że nad brzegami Jeziora Rogowskiegona obszarze 20 hektarów przechadzają się majestatyczne, wielkie, budzące zachwyt i przerażenie gady. Chcielibyście ich dotknąć? Przyjrzeć im się z bliska? W Rodzinnym Parku Rozrywki – Zaurolandia będziecie mieli taką okazję.

Dinozaury porozstawiane są wzdłuż lini jeziora, widok jest piękny. Nie będę ukrywać, że owe dinozaury wymagałyby odświeżenia. Będąc tam pierwszy raz z 12 lat temu, gdy jeszcze byłam panną i dzieci nie było to dinozaury były zdecydowanie w ładniejszym stanie wizualnym.

Co znajduje się na terenie parku

Oprócz dinozaurów na terenie parku rozrywki znajduje się mnóstwo atrakcji dla dzieci. Ku uciesze tych najmłodszych mają do dyspozycji place zabaw, zjeżdżalnie, park linowy, dmuchańce, labirynt. Ten ostatni zdecydowanie był faworytem. Nawet rodzice zabłądzili i dobrze się bawili. Więc zdecydowanie wspólna zabawa w labiryncie to wyśmienicie spędzony czas.

Co preferują najmłodsi?

A co podobało się najmłodszym? Otóż dmuchańce, jazda autami. Więc tak po zwiedzaniu chodziliśmy z jednego miejsca na drugie. Oczywiście dla rodziców jest wyznaczone miejsce na kawkę, a wspólnie można zjeść obiad. My osobiście nie korzystaliśmy z opcji obiadu, bo czytając opinie nie zachęcały one.

Ceny

 Cena biletu gwarantuje Wam możliwość korzystania z placu zabaw, zwiedzania muzeum oraz trasy z dinozaurami. Część atrakcji zgromadzonych na terenie parku podlega dodatkowej opłacie. Jednak z myślą o dzieciach powstała specjalna (płatna jednorazowo) oferta o nazwie „Opaska” gwarantująca nielimitowane korzystanie atrakcji takich jak. np. kolejka i samochodziki elektryczne, dmuchane zjeżdżalnie, mini park linowy, łódeczki, karuzela i labirynt.

Cennik:

  • Bilet ulgowy 22 zł/osoba (dzieci do lat 12, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne z opiekunem)
  • Bilet normalny 25 zł/osoba
  • Bilet rodzinny 2+2 80zł (dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci)
  • Bilet rodzinny 2+3 100zł (2 osoby dorosłe i trójka dzieci)
  • Parking dla samochodów osobowych bezpłatny
  • Cena opaski 40 zł/osoba

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *